خدمات مشاوره ای رایگان

بدینوسیله به اطلاع می رساند پوریاکانتین بین الملل با همکاری گروه مهندسین مشاور  IPF Group تنها مرکز مشاوره طراحی و خرید در صنعت پیش ساخته کشور با اتکا بر تجربه ۳۵ ساله مهندسین این گروه اقدام به راه اندازی اولین و تنها مرکز مشاوره خرید این صنعت نموده است.

طی بررسی ها و صحبت های انجام شده با واحدهای خرید، تامین و تدارکات بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی متوجه شدیم دغدغه بسیاری از آنها کمبود وقت کافی و عدم امکان شناخت کامل بازار و فروشنگان و تولیدکنندگان این صنعت بوده است و با وجود این مشکل محصولات خریداری شده از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده و یا پس از معامله متوجه شده اند  فروشنده برخلاف اسناد و مدارکی که ارئه نموده دارای صلاحیت کاری نبوده است .

لذا براین اساس تعدادی از مهندسین خبره و با تجربه که سالها در شرکت های بسیار بزرگ و شناخته شده این صنعت مشغول به کار بوده اند ، تصمیم بر تاسیس و راه اندازی اولین و تنها مرکز مشاوره طراحی و خرید در صنعت پیش ساخته کشور با هدف ارائه خدمات مشاوره ای بر اساس نیاز و تقاضای خریداران نموده اند.

نحوه ارائه خدمات در این مرکز به این صورت است‌که خریداران می‌توانند با کارشناسان اجرایی این گروه تماس گرفته و از خدمات این مجموعه شامل: ‌بازدید از محل پروژه، تدوین مشخصات فنی جهت محصول مورد نیاز، ارائه نقشه و طرح، آماده سازی فرم استعلام بهاء و مشخص نمودن وندورهای معتبر متناسب با نیاز پروژه، مذاکره با تامین کنندگان، تنظیم پیش نویس قرارداد، عقد قرارداد و خرید محصول بهره مند گردند.

در پایان به اطلاع می رساند این مرکز در نظر دارد جهت آشنایی بیشتر، کلیه خدمات مشاوره ای خود را برای اولین همکاری  بصورت رایگان  ارائه نماید.

    

***مشاوره خرید و طراحی محصولات به شرح ذیل ***

کانکس، کیوسک، کاراوان های چرخدار، مجتمع های ویلایی، اداری و مسکونی

سرویس های بهداشتی توالت، دستشویی و حمام صحرایی، کانتینرهای استاندارد دریایی و انباری

شلترهای نظامی و مخابراتی و یخچال های صنعتی انواع کفی و تریلر اتاق دار

کانکس های حفاری مطابق استاندارد NIDC

انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی

کانکس های نگهبانی و کیوسک حراست 

کانکس بیمارستانی

کانکس مدرسه و کلاس درس