معرفی واحد های سازمانی پوریاکانتین بین الملل

واحد آموزش : با توجه به نیاز مبرم به روزرسانی دانش افراد در بخش های گوناگون سازمان، خاصه بخش فروش و سازمان خدمات پس از فروش، بخش واحد تولید، دوره های مختلف آموزشی را مطابق استانداردهای نوین آموزشی به صورت سالیانه توسط واحد آموزش به منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت افراد برگزار می نماییم .

واحد مهندسی فروش : با تکیه برفعالیت های این واحد، همواره به ارائه مشاوره فنی در راستای انتخاب صحیح محصولات براساس اصول علمی و همچنین حفظ ارتباط با مشتریان با استفاده از نرم افزار CRM مبادرت نموده ایم.

باتوجه به نقش اساسی شما مشتریان محترم در جایگاه سازمانی ما، با افزایش مستمر دانش کارشناسان این واحد طی دوره های مختلف، زمینه ای مناسب برای ایجاد پویایی در پاسخگویی به نیاز مشتریان ایجاد کرده ایم.

واحد خدمات پس از فروش : با سازماندهی گسترده خدمات پس از فروش و ایجاد این مرکز در هسته اصلی سازمان و آموزشهای تخصصی، زیر ساخت های لازم برای برخورداری از خدمات سریع و مطلوب را برای مشتریان در سراسر کشور مهیا ساخته ایم .

ما این سازمان را مرتبا با ارزیابی های دوره ای، نظرسنجی ها، دریافت شکایات از طریق تلفن صدای مشتری و … کاملا پویا و به روز نگاه داشته ایم.

همچنین تلاش نموده ایم با پایش هوشمندانه و اصلاح مستمر روش ها، تامین خواسته ها را به حداکثرممکن برسانیم .

واحد کیفیت : با توجه به نیاز روزافزون به پیاده سازی سیستمهای مدیریت کیفیت به شیوه نوین علمی، این واحد را با هدف پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت جامع IMS با اخذ استانداردهای زیر، ایجاد نموده ایم :

ISO9001:2008

ISO 14000:2006

OHSAS 18000

کارشناسان این واحد پس از شناسایی و تجزیه و تحلیل فعالیت های سازمان، آنها را به نحوی طراحی می نمایند که با کمترین زمان درخواست های مشتریان به انجام رسد. از طریق این واحد، بهروه وری و اثربخشی کلیه فعالیتها را افزایش می دهیم .

واحد برنامه ریزی : در این واحد با پایش میزان محصولات و مواد اولیه موجود در انبار و همچنین بررسی درخواست ساخت محصولات سفارشی از جانب مشتریان، بصورت هفتگی، ماهیانه و سالانه فعالیت های واحد تولید را برنامه ریزی می نمائیم .

واحد تولید : واحد تولید پوریا کانتین بین الملل با نیروهای ماهر خود همپای واحد فروش و مطابق با برنامه اعلامی از طرف واحد برنامه ریزی وظیفه تولید محصولات را مطابق دستورالعمل ها و نقشه های فنی و معماری بر عهده دارد .

واحد کنترل کیفیت : از کلیدی ترین واحدها که سهم بسزائی در نام آور شدن این سازمان داشته است واحد کنترل کیفیت است . به گفته خریداران حرفه ای با دانش تخصصی مرتبط، کیفیت محصولات تولیدی ما در بین تولیدکنندگان دیگر و رقبا، رتبه نخست را دارا می باشد. این مهم باعث شده است سهم بازار پوریا کانتین بین الملل در عرض سالیان نزدیک در شمار سه مجموعه اول تولیدکننده این صنعت قرار گیردو از لحاظ کیفیت، خود را به عنوان اولین رتبه، در کل بازار ایران معرفی نماید .

واحد انفورماتیک : این واحد در سازمان وظیفه اصلی نصب، راه اندازی و نگهداری سخت افزار، نرم افزار، شبکه LAN، ارتباط با اینترنت، خصوصا نگهداری و پشتیبانی نرم افزارهای CRM را با توجه به تعدد ایستگاه های در شرکت به عهده دارد .

واحد بازرگانی : کلیه خریدهای خارجی از اقصی نقاط جهان و از معتبرترین تولیدکنندگان، با تکیه بر دانش و تجربه این واحد به راحتی امکانپذیر شده است .

واحد انبارها : طبق تحقیقات انبارداری به شیوه های مدرن یکی از کلیدهای موفقیت ۵۰۰ شرکت برتر مندرج در مجله فورچون در سال ۲۰۰۷ بوده است .

سیستم مکانیزه انبارداری به صورت سیستمی کلیه ورودی و خروجی ها را تحت کنترل داشته و بعنوان پشتیبان قوی واحد برنامه ریزی در خدمت اهداف سازمان می باشد .

بر همین اساس ما به انبارهای خود بالغ بر ۳۰۰۰ مترمربع سالن سرپوشیده جهت مواد اولیه و محصولات اختصاص داده ایم . همچنین سیستم قفسه بندی انبارها از پیشرفته ترین و به روزترین سیستم FIFO و LIFO به راحتی قابل اجرا می باشد .

واحد تحقیق و توسعه R&D : با توجه به اینکه ما یکی از معدود تولیدکنندگان طراح در این صنعت می باشیم، واحد R&D این سازمان به صورت فعال وظیفه طراحی محصولات جدید و بهبود سازه های موجود را بر عهده دارد. این واحد با نیروهای ثابت و مشاور خود، سهم بسزایی در متمایزکردن محصولات این سازمان با سایر رقبا دارد. این مهم در طول عمر بالای محصولات این سازمان نمو پیدا کرده است .

این واحد به صورت مستمر نیازهای بازار را از گروه تحقیقات بازار دریافت نموده و آنها را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می دهد. چنانچه نتایج طراحی ها و ساخت نمونه و آزمایشات فنی اولیه مورد قبول واقع شود، محصولات بصورت نمونه درخط تولید شده و پس از تایید نهایی به صورت انبوه تولید میگردند .

پایش گزارشات سازمان خدمات پس از فروش در رابطه با کیفیت دستگاه ها از دیگر وظایف واحد R&D می باشد. براین اساس مرتبا اصلاحات مورد نیاز در راستای بهبود مستمر کیفیت محصولات انجام می گردد.