کیفیت کانکس پوریا کانتین بین الملل

کانکس با کیفیت را چگونه بشناسیم؟

سوالی که ذهن بیشتر خریداران کانکس، کاراوان، کیوسک، کانتینر و خانه های پیش ساخته را درگیر خورد کرده این است که از کجا متوجه بشویم کانکسی که می خواهیم خریداری نماییم آیا با کیفیت است یا خیر؟ یا کانکس با کیفیت را چگونه بشناسیم و چطور کانکس با کیفیت خریداری نماییم.
سوال بهتر است در ابتدا بگوییم که پاسخ به این سوال حتی برای افرادی که تجربه و تخصص کافی دارند نیز بسیار سخت و در برخی مواقع غیر ممکن است.
برای توضیح بیشتر و اثبات این موضوع ابتدا مستدعی است مطالب راجع به آشنایی بیشتر با کانکس در بخش مقالات وب سایت پوریا کانتین بین الملل را مطالعه تا با مراحل ساخت این محصولات نیز آشنا شوید.
چنانچه می دانیم کانکسی که شما می خواهید خریداری نمایید از بخش های مختلفی که بالغ بر ۵۰۰ جزء می باشند تشکیل شده است و این در حالی است که شما تنها حدود ۳۰% آن را می توانید ببینید و مابقی متریال مصرفی در زیر کار و دور از چشم می باشد، همانند پل ریزی های کف و اسکلت بدنه، نوع و ضخامت پوشش های اسکلت، جوشکاری ها، ضخامت فولاد به کار رفته در استراکچر، سایز پروفیل ها و ….، نوع سیم های بکار رفته و نوع برق کشی و عایق بندی جداره ها، کف سازی و ….
همانطور که ملاحظه می فرمایید ۷۰% متریال مصرفی قابل لمس و تشخیص در کانکس تحویلی نبوده و ممکن است تولیدکننده ای که بدون اخذ مجوز ها و استاندارد های لازم از مراجع ذیصلاح درحال فعالیت است برای کاهش هزینه تمام شده بصورت سلیقه ای از متریال مصرفی ارزان قیمت و غیراستاندارد استفاده نماید .
حال چطور ممکن است خریدار محترم بتواند تشخیص دهد آیا خرید خوب و موفقی داشته یا خیر ؟
برای روشن تر شدن مطلب مثالی ملموس راجع به صنعت خودرو عرض می نمایم ، شرکتی قصد دارد تعدادی کامیونت خریداری نماید، آیا می تواند از میان صدها کامیونت فوتون یکی را به عنوان کامیونت با کیفیت انتخاب کرده و آن را با کامیونت ولو مقایسه نماید؟ پاسخ خیر می باشد، به این دلیل که اساسا این محصولات کارخانه همگی از کیفیت پایینی برخوردار بوده و به هیچ وجه قابل مقایسه با کارخانجات بنز یا ولو نمی باشند.
و از طرفی نیز چنانچه هر خریداری قصد خرید کامیونت با کیفیتی را داشته باشد با توجه به عدم شناخت قطعات بکار رفته، ریسک نکرده و صرفا به کارخانجات معتبر مراجعه می نماید.
در صنعت کانکس، کاراوان، کیوسک، کانتینر و خانه های پیش ساخته نیز تقریبا مشابه همین موضوع است، یعنی با توجه به اینکه امکان رویت و شناخت قطعات مصرفی میسر نمی باشد بهتر است به تولیدکنندگان معتبری که توسط مراجع ذیصلاح و مراکز مورد تایید ممیزی شده اند مراجعه و از ایشان خرید بدون ریسک اقدام پذیرد و با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت متریال مصرفی کانکس با کیفیت تهیه و سالها مورد مصرف قرار بگیرد.