کانکس خوابگاهی پوریا کانتین بین الملل

کانکس خوابگاهی

کانکس خوابگاهی به کانکسی اطلاق میشود که در آن یک یا چند نفر جهت استراحت در آن مستقر می شوند. کانکس های خوابگاهی میتواند در ابعاد مختلف و بنا به درخواست خریدار اجرا شود، معمولا این کانکس ها در ابعاد۱۲، ۱۰، ۸ و۶ متری ساخته می شوند و میتواند شامل سرویس بهداشتی ، حمام و آبدارخانه نیز باشد.

اصولاً در این کانکس ها از تختخواب جهت رفاه حال پرسنل استفاده می شود، تعداد تختخواب های تعبیه شده در این کانکس ها بستگی به ابعاد آن دارد، در مواردی از تختخوابهای دو طبقه نیز می توان استفاده کرد، قرار دادن تلویزیون ، میز و صندلی هم در کانکسهای خوابگاهی امکان پذیر می باشد، قرار دادن آبدارخانه در کانکسهای خوابگاهی بصورت کایبین مجزا یا بصورت اوپن بنابر درخواست خریداران محترم قابل ارائه بوده و کانکس های خوابگاهی به طول ۱۲ متر میتواند به صورت ۲ و ۳ اتاقه یا حتی ۴ اتاقه نیز باشد ، تعداد اتاقهای کانکسهای خوابگاهی بستگی به درخواست متقاضی دارد، یا همچنین میتواند ۲ اتاقه با سرویس بهداشتی، حمام و آبدارخانه در پاگرد وسط باشد.

این کانکس ها بیشتر در سایت های پروژه های صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی، فرودگاه ها ، فضاهای توریستی ، مراکز نطامی و انتظامی ، شرکتهای عمرانی و احداث نیروگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

مهمترین ویژگی این کانکس ها قابلیت حمل آنها و امکان جابه جایی شان از مکانی به مکان دیگر می باشد. در پروژه های ساختمانی هنگامی که پروژه به پایان میرسد کانکس های خوابگاهی را به پروژه جدید انتقال می دهند و می توان به جرات گفت که کانکس های خوابگاهی به صرفه می باشند.

امروزه در فضای رقابتی ، کیفیت به عنوان مهمترین موضوع مورد توجه خریداران تبدیل شده است ، به طوری که مسئولین محترم خرید اصلی ترین ویژگی انتخاب خود را بر پایه ی کیفیت قرار داده اند.

پوریا کانتین بین الملل مفتخر است با در اختیار داشتن کادر مهندسین مجرب و متخصص پر تلاش  و با بهره گیری از امکانات پیشرفته در کارخانه در کنار سالها تجربه صنعت پیش ساخته میتواند با ارائه محصولات خود خدمات ارزنده و ویژه ای به متقاضیان خود ارائه دهد.