کانکس پوریا کانتین بین الملل

کانکس ساندویچ پانل و انواع آن

ساندویچ پانل مواد کامپوزیتی هستند که از دو صفحه راه راه گالوانیزه یا آلومینیوم رنگی پر شده با PIR ، PUR ، پشم سنگ و… برای عایق کاری ساخته شده اند. ساندویچ پانل ها به عنوان مواد پوششی در سقف ، دیوار و پارتیشن داخلی یا اتاق های ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند، آنها سطح بالایی از عایق حرارتی ، عایق رطوبت و صدا را فراهم می کند.

ساندویچ پنل ها از تراکم رطوبت جلوگیری کنید. علاوه بر این ، آنها با ظرفیت تحمل خود نیز مشخص می شوند. ظرفیت تحمل ساندویچ پانل به تراکم ، ضخامت مواد پر کننده آن و شکل سطوح فلزی آن بستگی دارد. کانکس های ساندویچ پانل یک راه حل اقتصادی است که در چارچوب آنالیز هزینه و سود ارزیابی می شود.

 

کانکس پوریا کانتین

 

ضخامت فلزات (DGS ، آلومینیوم) و مواد پر کننده مورد استفاده با توجه به مساحت استفاده و میزان بار تحمل آن ها تعیین می شود. در هنگام تعیین ضخامت مواد پر کننده ، باید شرایط آب و هوایی منطقه مورد استفاده در نظر گرفته شود. ساندویچ پانل با استفاده از عایق حرارتی ، آب و صدا و بدون نیاز به پوشش دیگری مانند گچ یا رنگ ، پوسته بیرونی ساختمان ها را به زیبایی و مقرون به صرفه تنظیم می کنند.

آن ها با بهترین قیمت ها تهیه می شوند و در ساختمان هایی مورد استفاده قرار می گیرند که سیستم باربری آن ها از جنس استیل و بتونی پیش ساخته مانند ساختمان های صنعتی ، ساختمان های نظامی ، ساختمان های اجتماعی ، ساختمان های کشاورزی ، امکانات ورزشی ، اماکن ساختمانی ، سیلوها ، هایپر مارکت ها، انبارهای سردخانه و اماکن بازار و مراکز خرید و … است.

کانکس های ساندویچ پانل علاوه بر استحکام ، سبکی در وزن ، توانایی حمل بارهای سنگین و طول عمر بالا، مقاومت بالایی در برابر آتش دارند(تا 65٪).

 

انواع ساندویچ پانل

بام عایق حرارتی: اگر سقف خانه محافظت از سرنشینان را در وقایع طبیعی مانند باران یا خورشید سوزان تضمین نکند، خانه ای ناقص است. ساندویچ پانل ها مستعد نشت نیستند و در مقابل رطوبت مقاوم بوده و به همین ترتیب برای سقف خانه های ساخته شده با هر نوع ماده ای مناسب هستند.

کف یک خانه: ساندویچ پانل ها در صورت تماس با دیگر خواص ماده ای واکنش نشان نداده و دچار پوسیدگی نمی شوند. عایق حرارتی همچنین به تعادل دمای کف خانه شما کمک می کند.

دیوار های خانه: ساندویچ پانل ها نه تنها از لحاظ زیبایی در جایگاه خوبی قرار گرفته اند بلکه رنگ های مناسبی را نیز ارائه می دهند. با این حال ، باید در نظر داشته باشید که شما نمی توانید ساندویچ پانل خود را با هر رنگ دلخواهی رنگ کنید. فقط می توانید همانطور که توسط سازنده ارائه شده است ، رنگ را انتخاب کنید.

نمای ساختمان: می توانید از ساندویچ پانل در کلیه قسمت های بیرونی ساختمان خود استفاده کنید.

مناسب برای ذخیره و مواد شکننده: یکی از ویژگی های بارز ساندویچ پانل ها این است که می توان از ساندویچ پانل ها به عنوان یک وسیله ذخیره سازی استفاده کرد.

دفاتر: با استفاده از ساندویچ پانل ها می توان دفاتری را در کارخانه ساخته  شده است را  در سایت شما در یک ساختمان رسمی تا سه طبقه بنا کرد.

خانه شخصی: شما می توانید برای صرفه جویی در وقت و هزینه برای ساخت و ساز خانه شخصی خود از کانکس های ساندویچ پانل ها استفاده کنید.

 

کانکس ساندویج پانل پوریا کانتین

 

با علم به برخی از کاربردهای ساندویچ پانل ، زمان آن رسیده است که بیشتر ویژگی ها و مزایای آن را بررسی کنیم:

 

مزایای ساندویچ پنل

  1. سازگاری با وزن متفاوت: این یک مزیت بسیار متمایز است که نه تنها می تواند هزینه حمل و نقل را برای شما کاهش دهد بلکه می تواند این اطمینان را حاصل کند که سقوط ناگهانی ساختمان ساندویچ پانل غیرممکن است. ساندویچ پانلها هنگام حمل و بلند کردن بسیار سبک هستند اما توانایی حمل بارهای سنگین را دارند.
  2. ظرفیت بی اثر: هنگامی که یک ماده بی اثر است ، به این معنی است که هنگام تماس با مواد دیگر ، واکنشی نشان نمی دهد. به عنوان مثال ، آب می تواند باعث زنگ زدگی فولاد شود. با این حال ، در مورد ساندویچ پانل، می توان گفت که به آسانی هیچ واکنشی با آب نخواهد داشت. با داشتن این ظرفیت ، ساندویچ پانلها بی اثر شناخته می شوند. همچنین ، ساندویچ پانلها از مقاومت در برابر اسید و قلیایی برخوردار هستند.
  3. مانع ناخالصی های زیست محیطی: اثر موانع زیست محیطی در ساختمان یک پدیده طبیعی است که ممکن است باعث سلب آرامش و حتی جان ساکنین ساختمان شود. عواملی شامل باران ، بخار ، خورشید ، گرما ، باد و گرد و غبار است. ساندویچ پانلها ساکنان خود را از قرار گرفتن در معرض این موانع محافظت می کند
  4. عایق حرارتی مؤثر: با داشتن عایق حرارتی صوتی و مؤثر ، ساندویچپانل محیطی آرام را به ساکنان تضمین می کند.
  5. ظرفیت ضد صدا: ساندویچ پانل ها برای رسیدن به اتمسفر عاری از سر و صدا ابزاری کارآمد هستند. شما به خاطر انجام وظیفه پر سر و صدای خود باعث ایجاد مزاحمت در محیط اطراف نخواهید شد زیرا صدای شما به تنهایی در ساختمان شما باقی خواهد ماند. همچنین سر و صدای ناهنجار محیط بیرون نیز به داخل خانه نفوذ نخواهد کرد.
  6. مقرون به صرفه بودن: در مجموع کل هزینه های شما از خرید گرفته تا تحویل ، ساخت و نگهداری در مقایسه با کل هزینه های لازم برای ساخت ساختمان ها دیگر ارزان تر خواهد بود.
  7. کارآیی زمان: چیزی وجود دارد که ساندویچ پانلها را برجسته می کند. این کارایی آن است. آماده شدن ساندویچ پانلبرای مدت زمان تقریبی هفت روز طول می کشد و در صورت استفاده از آن به عنوان ساختمان ، دو یا سه هفته طول می کشد. هیچ ساختمان دیگری وجود ندارد که نوید این کارآیی را در استفاده از زمان داشته باشد. برای بهره وری در وقت خود ، ساندویچ پانل ها بهترین انتخاب هستند.
  8. قابل استفاده مجدد است: شما می توانید از ساندویچ پانلخود برای موارد دیگر نیز استفاده کنید. حتی می توانید ساندویچ پانلرا برای کسانی که در تجزیه مواد و استفاده مجدد از اجزای آن برای ساخت سایر محصولات تخصص دارند ، بفروشید

 

کانکس ساندویچ پنل پوریا کانتین بین الملل