کانکس مسکونی پوریا کانتین

کانکس مسکونی

یکی از انواع محصولات تولیدی پوریا کانتین بین الملل کانکس های مسکونی جهت پروژه های مختلف می باشد که بنابر سفارش خریداران و متقاضیان محترم طبق هر نقشه و سلیقه ای قابل اجرا بوده و بستگی به فضای موجود در پروژه ها ابعاد آن با یکدیگر متفاوت می باشد.

کانکس های مسکونی به لحاظ فضابندی و متراژ به گونه ای طراحی می شود که به راحتی وسایل ضروری همچون تخت خواب یک یا دو طبقه، کمد دیواری، جای لباسی و کمد وسایل شخصی را بتوان در اتاق های آن جای داد.

معمولا نقشه تولیدی این کانکس ها در حالت کلی به دو صورت می باشد، یکی اینکه هر کانکس مسکونی فقط دارای اتاق بندی می باشد و دیگری اینکه در کنار اتاق ها امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی و آشپزخانه نیز قابل ارائه و کاربردی می باشد.

کانکس های مسکونی تولید پوریا کانتین بین الملل در ابعاد استاندارد به طول ۴،۶،۸،۱۰،۱۲ متر قابل ارئه بوده و درصورت نیاز متقاضیان محترم امکان ارئه کانکس مسکونی به متراژ دلخواه و سفارشی نیز می باشد و می توان فضاهای بزرگ تر از ۴۲ متر را در کارخانجات تولید نموده و در محل های مورد نیاز مونتاژ نمود.

کانکس های مسکونی بنابر اقلیم جغرافیایی و شرایط آب و هوایی محل پروژه از نظر متریال مصرفی با یکدیگر تفاوت داشته و مخصوص هر منطقه تولید می گردد.

به عنوان مثال در مناطق بسیار گرم یا بسیار سرد دیواره ها و سقف از جنس ساندویچ پانل پلی یورتان اتوماتیک استفاده شده و یا در مناطق خشک و معمولی پنل های پوششی UPVC و یا سیستم های HDF نیز قابل استفاده می باشد، و در مناطقی که رطوبت هوا بالا بوده و شرجی می باشد استفاده از متریال مقاوم در برابر رطوبت توصیه و پیشنهاد می گردد.

شایان ذکر می باشد همکاران ما در بخش مهندسی فروش جهت ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی راجع به نقشه های اجرای و متریال مناسب و قیمت کانکس مسکونی مورد نیازتان آماده پاسخگویی به کلیه عزیزان می باشند.

چنانچه بخواهید راجع نقشه تولیدی کانکس های مسکونی پوریا کانتین بین الملل اطلاعات بیشتری کسب نمایدد، می توانید به بخش “پلان استاندارد محصولات” در وب سایت پوریا کانتین بین الملل مراجعه و نقشه های مرتبط در این زمینه را بررسی فرموده و جهت کسب اطلاع از قیمت ها با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید